SAGRA 1936 Cafe

2021 yılında OYAK Gıda Tarım Hayvancılık şirketleri bünyesine katılan SATEM, temsil ettiği markaların, pazar payını arttırmak ve dağıtım faaliyetlerini bütünleştirerek en etkin satış noktalarında bulundurmak amacıyla kurulmuştur.

SATEM Türkiye’nin önde gelen markalarının pazarlama, satış, dağıtım faaliyetlerini gelişmiş teknolojik alt yapısı ve verimli saha modelleri ile bütünleştirerek yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

Sektörde satış, ticari pazarlama ve dağıtım alanlarında mükemmeliyetçi kimliğiyle tanınan SATEM; ulusal zincirler, yerel zincirler, geleneksel kanal satış noktaları, ev dışı tüketim noktaları, e-ticaret müşterileri gibi alternatif kanallar da dahil olmak üzere çeşitli satış noktalarıyla tüm ürünlerinin dünyanın ve ülkemizin her köşesine ulaşmasını sağlar.

Dijitalleşen ve globalleşen çağda SATEM, taşıdığı yenilikçi ve dinamik hizmet bilinciyle Türkiye ve Dünya’da kısa sürede lider dağıtım organizasyonları arasına girmeyi hedeflemektedir.

Rakamlarla SATEM

Satış ve ticari pazarlama alanında sağlam alt yapımızla, farklı sektörlerin lider ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

102.802
Satış ve Hizmet Noktası
1000+
Çalışan
600
Araç
Satem