SAGRA 1936 Cafe
AÇIK POZİSYONLAR

İşe Alım ve Yetenek Yönetimi Yaklaşımımız

Türkiye’nin en güçlü satış ve dağıtım şirketi olarak işe alım ve yetenek yönetimi sürecimizde insan kaynağının, şirketimizin stratejik hedeflerini gerçekleştirme noktasında en önemli etken olduğuna inanıyoruz. Şirketimizin stratejileri doğrultusunda ilerleyebilmesi için insan kaynağının anahtar olduğunun bilincindeyiz. Bu bakış açısıyla adaylarımızı Oyak kültürü ve değerleri ışığında seçme yerleştirme süreçlerine dahil ediyor, modern insan kaynakları uygulamalarımızla doğru işi doğru adayla buluşturuyoruz.

İşe alımdan başlayarak, tüm insan kaynakları süreçlerimizi entegre bir yönetim sistemi olan Dijital İK platformu üzerinden Oyak grup şirketleri olarak yürütüyoruz. Çalışanlarımızın mobilite tercihlerini, kariyer beklentilerini, deneyim ve istekliliklerini göz önünde bulundurarak tüm grup içerisinde yurt içi ve yurt dışı kariyer fırsatlarına aday olabilme imkanı sunuyoruz.

İşe Alım ve Yetenek Yönetimi Yaklaşımımız

Öğrenme ve Gelişim Yaklaşımımız

Çalışanlarımızın alanlarında, yetkinliklerinde gelişimleri bizler için çok değerli.

Bu doğrultuda öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarını analiz ederek, hibrit öğrenme araçlarımızla yabancı dil, kişisel gelişim ve mesleki eğitim imkanları sunuyoruz. Bu imkanları e-öğrenme, podcast, oyunlaştırma gibi araçları ile senkronize ederek son teknoloji trendlerini takip ediyoruz. Çalışan bağlılığının yüksek olmasına önem veriyor, bu düşünceyi eğitimlerimiz ile destekliyoruz. 

Öğrenme ve Gelişim Yaklaşımımız

Performans ve Ücret Yönetimi Yaklaşımımız

Her bir çalışanımızın, aynı stratejik hedeflere koşması adına doğru değerlendirme ölçütlerini oluşturmak ve adil bir ölçme değerlendirme sistemi yürütmek, performans yönetimi anlayışımızın temelini oluşturuyor.

Bu kapsamda ücret, sektör ve pazar araştırmalarını kaynak alarak yapılan işin boyutuna ve sektörün yapısına uygun bir ücret politikası yürütüyoruz.

Performans ve Ücret Yönetimi Yaklaşımımız